Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1m

Novinka
Přidat do oblíbenýchPigtail SM 9/125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1m
Optický single-mode pigtail</br> Broušení: APC.

Kód produktu10101623
Part numberPIG-09-SCAPC-01
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
56 Kč
Vaše cena bez DPH
31.40 Kč
Vaše cena včetně DPH
38 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1m


Optický single-mode pigtail




















Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC
Broušení konektorů: APC
Délka: 1 m
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Pigtail
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je38Kč  s dph
Váš e-mail