Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
USB portGigabit ethernetSlot na SIM kartuPodporované standardyFrekvenční pásmo (GHz)Typ produktuPočet portů LANÚroveň licenceProvedeníPočet SFP+ portůPočet mini-PCI slotůVlastnostiPodporované standardy
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. RouterBOARD

RouterBOARD

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka134...23
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN - Po opravě (Komplet)
5 581 Kč
s DPH
Huawei AC650-128AP Wireless Access Controller (10x GB ETH, 2x 10GB SFP)Počet portů LAN:1; Podporované standardy:802.11ac, 802.11a.
26 547 Kč
s DPH
Huawei AC650-256AP • Wireless Access Controller (10x GB ETH, 2x 10GB SFP)Počet portů LAN:1; Podporované standardy:802.11ac, 802.11a.
36 303 Kč
s DPH
Huawei AP263 WiFi 6 (802.11ax) Dual (2x2 MIMO 2,4/5GHz) Wall Access PointPočet portů LAN:1; Podporované standardy:802.11ac, 802.11a.
4 950 Kč
s DPH
Huawei AP362 WiFi 6 (802.11ax) Dual (2x2 MIMO 2,4/5GHz) stropní Access PointPočet portů LAN:1; Podporované standardy:802.11ac, 802.11a.
5 267 Kč
s DPH
Huawei AR720 Enterprise Router NetEngine AR720Počet portů LAN:1; Podporované standardy:802.11ac, 802.11a.
24 425 Kč
s DPH
Huawei S310-24P4S PoE Switch CloudEngine S310-24P4S (24x GB ETH, 4x SFP)Počet portů LAN:1; Podporované standardy:802.11ac, 802.11a.
19 212 Kč
s DPH
MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektorNapájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor.
254 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
824 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
824 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
824 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
824 Kč
s DPH
Stránka134...23