Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optický kabel LEXI-Net DROP FTTx, 12x 9/125 SM, G.657A1, LS0H, černý, cívka 1km

Novinka
Přidat do oblíbenýchOptický kabel LEXI-Net DROP FTTx, 12x 9/125 SM, G.657A1, LS0H, černý, cívka 1km
Ultraohebný optický kabel pro koncové rozvody, standard G.657A.

Kód produktu10101661
Part numberLEXI-DROP-12-9/125
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Lexi-NET
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
18453 Kč
Vaše cena bez DPH
12600.00 Kč
Vaše cena včetně DPH
15246 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Optický kabel LEXI-Net DROP FTTx, 12x 9/125 SM, G.657A1, LS0H, černý, cívka 1km


Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.


Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu.

Kabel je dodáván v samoodvíjecích boxech na plastové cívce. Délka převěsů závislá na místních podmínkách, optimálně do 80m v ideálních podmínkách až 120 m

Kabel má průměr 3 mm a značenou metráž.

























Základní specifikace
Počet optických vláken: 12
Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A1
Útlum: 1310nm < 0,36 dB/km , 1550nm <0.25dB/km
Tahová ochrana: kevlarová příze
Vnější plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant
Odolnost proti tlaku krátkodobá: až 600N
Pracovní teplota: -20°C +60°C
Balení
Cívka: 1000 m
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: DROP kabel
Aktuální cena produktu je15246Kč  s dph
Váš e-mail