Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická spojka singlemode simplex E2000-E2000, APC

Přidat do oblíbenýchOptická spojka singlemode simplex E2000-E2000, APC
<p>Konektor: E2000/E2000</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.

Kód produktu10101627
Part numberE2000/E2000 SPX-SM APC
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
327 Kč
Vaše cena bez DPH
226.45 Kč
Vaše cena včetně DPH
274 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Simplexní spojka


Konektor: E2000/E2000

Broušení: APC

Typ vlákna: Singlemode

.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Spojka
Typ konektoru: E2000/APC
Aktuální cena produktu je274Kč  s dph
Váš e-mail