Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

HPE X150 100G QSFP28 MPO PSM4 500m SM Transceiver

Přidat do oblíbenýchHPE X150 100G QSFP28 MPO PSM4 500m SM Transceiver
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

Kód produktu703131
Part numberJH420A
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
180837 Kč
Vaše cena bez DPH
95644.63 Kč
Vaše cena včetně DPH
115730 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
HPE X150 100G QSFP28 MPO PSM4 500m SM Transceiver.
Typ příslušenství: Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)
Aktuální cena produktu je115730Kč  s dph
Váš e-mail