Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 10m

Novinka
Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 10m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: APC-APC.

Kód produktu10101595
Part numberDPX-09-E2000APC/LCAPC-10
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1584 Kč
Vaše cena bez DPH
1101.65 Kč
Vaše cena včetně DPH
1333 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 10m


Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.




















Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: E2000-LC
Broušení konektorů: APC-APC
Délka: 10 m
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Aktuální cena produktu je1333Kč  s dph
Váš e-mail