Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail

Přidat do oblíbenýchIntel Ethernet SFP+ LR Optics, retail
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

Kód produktu521553
Part numberE10GSFPLR
EAN produktu5032037041515
 
Záruka:3 Rok(ů)
Výrobce:Intel
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
11795 Kč
Vaše cena bez DPH
7680.17 Kč
Vaše cena včetně DPH
9293 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x2, vlnová délka 1310nm, až 10km

.
Typ příslušenství: Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)
Aktuální cena produktu je9293Kč  s dph
Váš e-mail