Textové stránky
cz
CZK
Zpět
EcoFlow TRAIL 300
Popis
Parametry
Hlídací pes
Technické parametry
| Obecné: | |
| Celková kapacita | 288 Wh |
| Kapacita baterie | 90 000 mAh |
| Rozměry | 167*115*166 mm |
| Hmotnost | Cca 2,58 kg |
| Barva | Černá |
| Typ rukojeti | Tkaná |
| Typ článků | LFP (LiFePO4) |
| Záruka | 3 roky |
| Mobilní aplikace | Není kompatibilní |
| Typ ochrany | Ochrana proti přepětí, přetížení, přehřátí, zkratu, nízké teplotě, nízkému napětí a nadproudu |
| Porty: | |
| Celkový výkon | Max. 300 W |
| USB-A výstup | 2x 12 W |
| USB-C (vstup/výstup) | 1 × 140 W, 1 × 140 W |
| Dobíjení přes USB-A | Není podporováno |
| Solární port | Ano, 10-30 V, 10 A max., 110 W max. |
| Vestavěné světlo | Není |
| Stupeň krytí | IP30 |
Typ zdroje:
Bateriové powerpacky
Aktuální cena produktu je4669Kč
s dph

