Akce
Kód produktu1336585
Part numberHK4K1
EAN produktu5397184808511
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Dell
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
Technické parametre
Procesor Intel® Core™ Ultra 7 165H, vPro® Enterprise (24MB, 16 cores, 22 threads, up to 5.0 GHz Turbo, 45W)
Pamäť 16GB LPDDR5x 7467 MT/s
Pevný disk 1 TB, M.2 2280, Gen 4 PCIe NVMe, SSD, Class 40
Displej 16" FHD+ Non-touch, 1920 x 1200, 60Hz, 500 nits, IPS, 100% DCI-P3, Low Blue Light, IR Camera and Mic
Grafická karta NVIDIA® RTX™ 1000 Ada 6GB GDDR6
PalmRest -
Optical Drive -
Pripojenie Intel® Wi-Fi 7 BE200, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card
WWAN -
Klávesnica Czech & Slovakian Backlit Keyboard with fingerprint reader & AI hotkey
Myš -
Batérie a napájanie 6-cell 100Whr Lithium battery, 165W E5 Type C Power Adapter
Operačný systém Windows 11 Pro, English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak
Anti Virus No anti-virus software
Farba Grey
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service
Konektivita
1. Full-SD, Optional SD 7.0 Express
USB Type-C™/ Display port alt
Wedge-shaped lock slot
HDMI 2.1
Universal audio
(2) Thunderbolt 4 with PowerDelivery USB Type-C™/ Display port alt
Optional Smart Card reader
Rozmery a hmotnosť
Rozmery
  • eight: 0.87 in. (22.17 mm)
  • Width: 13.92 in. (353.68 mm)
  • Depth: 9.46 in. (240.33 mm)