Textové stránky
cz
CZK
Zpět
DEEPCOOL Vodní chladič SPARTACUS 420, 3x140mm, AM5, LGA1851, černá
Popis
Parametry
Hlídací pes
DEEPCOOL SPARTACUS 420
SPARTACUS 420 je nejnovější generace kapalinového chlazení od společnosti DeepCool, která disponuje pokročilou přizpůsobitelnou LCD obrazovkou.
Díky 3,4" IPS displeji s modulárním rozvržením a dynamickými vizuálními efekty můžete svůj herní počítač posunout na novou úroveň personalizace. Chladič je vybaven vylepšenou pumpou 6. generace a vysoce výkonnými ventilátory, což zajišťuje výjimečnou efektivitu chlazení a tichý provoz.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 99 x 91 x 65 mmmm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 462 x 140 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 465 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 140 x 140 x 30 mm |
| Rychlost | 500 - 2000 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 4,15 mm H20 |
| Proud vzduchu | 112,5 CFM |
| Hluk | 32,89 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Typ ložiska | Hydro Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Využití chladiče:
Na procesory
Typ chladiče:
Vodní
Barva podsvícení:
bez podsvícení
Napájecí konektor:
4pin
Velikost ventilátoru:
140x140
Aktuální cena produktu je5130Kč
s dph







