Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cisco MGBLX1, SFP Transceiver, GbE LX, SMF, 10km

Přidat do oblíbenýchCisco MGBLX1, SFP Transceiver, GbE LX, SMF, 10km
Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver, 10km, 1000BASE-LX, SMF, Duplex LC.

Kód produktu1014178
Part numberMGBLX1
EAN produktu882658262791
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobce:Cisco
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
5653 Kč
Vaše cena bez DPH
3596.69 Kč
Vaše cena včetně DPH
4352 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver


1000BASE-LX SFP single-mode transceiver, dosah až 10 km


Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem,
prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví.




Technické specifikace:





























Provedení Single-mode fiber (SMF)
Kabeláž 1000BASE-LX
Typ konektoru Duplex LC
Vlnová délka 1310 nm
Maximální vzdálenost 10 km
Rychlost přenosu 1 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 18 g


Stránky produktu:
target="_blank">https://www.cisco.com/c/en/us/support/interfaces-modules/mgblx1-gigabit-ethernet-lx-mini-gbic-sfp-transceiver/model.html
.

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je4352Kč  s dph
Váš e-mail