BAZAR - ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-93XD),Ultra9 288V,14",32GB,1024GB SSD,Intel Arc,W11H - Rozbaleno
Výprodej
Přidat do oblíbenýchBAZAR - ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-93XD),Ultra9 288V,14",32GB,1024GB SSD,Intel Arc,W11H - Rozbaleno
Typ zařízení:Notebook; Operační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core Ultra 9; Model procesoru:Intel Core Ultra 9 288 V; Velikost paměti RAM (GB):32; Úhlopříčka displeje ("):14.5; Rozlišení displeje:2880x1800; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeje:Matný; Typ disku:SSD; SSD Kapacita (GB):1024.
Kód produktu11295188
Part numberNX.JG4EC.004//BAZAR
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
Zápůjčka
ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-93XD)
Part Number: NX.JG4EC.004
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 288V
Rychlost procesoru: 3,3
GHz
Počet jader:
8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: 2.8K 2880 x 1800
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16
:10 OLED
Jas: 500 nits
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ano
Barevný gamut: DCI-P3 100%
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť:
32 GB
Technologie paměti
: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Wifi 7 Intel 802.11be 2x2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB4 40Gbps / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 15 or 20 V; 100 W
1x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
1x HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém:
Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů:
Ano
Čtečka paměťových karet:
Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO10
Fyzické charakteristiky
Barva: Pearl White
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 229,2 mm (D) x 9,3 mm (H)
Hmotnost (přibližná): 0,99 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 9
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Windows 11 Home
Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2880x1800
Výbava: Touchpad
Výbava: Web kamera
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Wi-Fi
Výbava: BlueTooth
Výbava: Čtečka otisků prstů
Povrchová úprava displeje: Matný
Rozhraní: DisplayPort
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: 3.5mm Jack
Rozhraní: HDMI
Typ zařízení: Notebook
Model procesoru: Intel Core Ultra 9 288 V