Výprodej
Kód produktu11295325
Part numberNH.QVLEC.008#RE
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72-94AB)
PN: NH.QVLEC.008
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 275HX
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti
Velikost obrazovky: 18"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ Displeje: Matný
Režim obrazovky: WQXGA
Dotyková obrazovka: Ne
Rozlišení obrazovky: 2560 x 1600
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 64 GB
Technologie paměti: DDR5 6400MHz Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i: Ano
Bluetooth verze 5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
1x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků: 4
Energie baterie: 90Wh
Popis napájení
330W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Specifikace: Aluminium LCD cover
Rozměry: 404 (W) x 312,08 (D) x 29,15 (H) mm
Hmotnost: 3,40 kg
Vymena zakladni desky
Řada procesorů: Intel Core Ultra 9
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2560x1600
Výbava: Web kamera
Výbava: BlueTooth
Výbava: Wi-Fi
Výbava: Touchpad
Výbava: Numerická klávesnice
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070 Ti
Rozhraní: MicroSD
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack