ASUS LCD ROG Swift OLED 32" PG32UCDP 3840x2160 240Hz 430cd 0,3ms, 99% DCI-P3, 90W type-C
Přidat do oblíbenýchASUS LCD  ROG Swift OLED 32" PG32UCDP 3840x2160 240Hz 430cd 0,3ms, 99% DCI-P3, 90W type-C
Kód produktu1011088
Part number90LM0A50-B01370
EAN produktu4711387416358
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Asus
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
Obr. Průlomový dvourežimový displej 1716863a
Průlomový dvourežimový displej
32palcový herní monitor WOLED 4K (3840 x 2160) s univerzálním duálním režimem (4K @ 240 Hz nebo FHD @ 480 Hz)
Obr. HDR pro o 15 % jasnější obraz 1716863b
HDR pro o 15 % jasnější obraz
Obr. Extrémně nízké rozmazání pohybu 1716863c
Extrémně nízké rozmazání pohybu
Exkluzivní technologie ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) snižuje rozmazání pohybu.
Obr. Výhody OLED technologie 1716863d
Výhody OLED technologie
Obr. Pokročilý vlastní chladič 1716863e
Pokročilý vlastní chladič
Technická specifikace:
Displej
  • Velikost panelu (palce) : 31.5
  • Počet pixelů na palec (PPI) : 140
  • Poměr stran : 16:9
  • Zobrazovací plocha (V x H) : 696,6 x 391,8 mm
  • Plocha displeje : Neodleskující se
  • Typ podsvícení : OLED
  • Typ panelu : WOLED
  • Pozorovací úhel (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
  • Rozteč pixelů : 0,182 mm
  • Rozlišení : 3840x2160
  • Barevný prostor (DCI-P3) : 99%
  • Jas (HDR, špičkový) : 1 300 cd/?
  • Kontrastní poměr (typ.) : 1,500,000:1
  • Barvy displeje : 1073,7M (10 bitů)
  • Doba odezvy : 0,03 ms (GTG)
  • Obnovovací frekvence (max.) : 240 Hz
  • Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) :HDR10
  • Bez blikání :Ano
  • ASUS OLED Care : Ano
Funkce videa
  • GameVisual :Ano
  • Barevná teplota. Výběr : Ano (8 režimů)
  • Nastavení barev : Nastavení v 6 osách (R,G,B,C,M,Y)
  • Nastavení gama : Ano (podpora gamma 1,8/2,0/2,2/2,4/2,6 )
  • Přesnost barev : ?E< 2
  • GamePlus : Ano
  • Technologie PIP / PBP : Ano
  • HDCP : Ano, 2.2
  • Extrémně nízké rozmazání pohybu : Ano
  • Technologie VRR : Ano (adaptivní synchronizace)
  • Technologie GameFast Input : Ano
  • Shadow Boost : Ano
  • DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
  • Slabé modré světlo : Ano (hardwarové řešení)
  • Režim více HDR : Ano
  • Přepínač KVM : Ano
I/O porty
  • USB-C x 1 (režim DP Alt a USB 3.2)
  • DisplayPort 1.4 DSC x 1
  • HDMI(v2.1) x 2
  • Rozbočovač USB :3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • Konektor pro sluchátka : Ano
  • Výstup SPDIF (optický digitální zvukový výstup) : Ano
  • USB-C Power Delivery : 90W
Frekvence signálu
  • Frekvence digitálního signálu :HDMI: 30~255kHz (H) / 24~240Hz (V)DP/Type-C: 510~501kHz (H) / 48~240Hz (V)
Spotřeba energie
  • Spotřeba energie : 44 W**
  • Režim úspory energie : <0.5W
  • Režim vypnutí napájení : <0.3W
  • Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
  • Mechanická konstrukce
  • Naklápění : Ano (+20° ~ -5°)
  • Otáčení : Ano (+15° ~ -15°)
  • Nastavení výšky : 0 ~ 80 mm
  • Efekt osvětlení : Aura Sync
  • Snímač přiblížení : Ano
  • Montáž na stěnu VESA : 100x100 mm
  • Zámek Kensington : Ano
  • 1/4“ stativová zásuvka : Ano
  • Rozměry (odhad)
  • Fyzické rozměry (š x v x h) : 71,4 x 57,9 x 27,4 cm (28,11„ x 22,80“ x 10,79")
  • Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h) : 71,4 x 43,0 x 7,1 cm (28,11„ x 16,93“ x 2,80")Rozměry krabice (š x v x h) :86,8 x 51,4 x 23,8 cm (34,17„ x 20,24“ x 9,37")
Hmotnost (odhad)
  • Čistá hmotnost : 7,3 kg (16,09 lbs)
  • Čistá hmotnost bez stojanu : 4,5 kg (9,92 lbs)
  • Hrubá hmotnost : 13,5 kg (29,76 liber)
Příslušenství (liší se podle regionu)
  • Zpráva o předkalibraci barev
  • Kabel DisplayPort
  • Ultra vysokorychlostní kabel HDMI
  • Hadřík z mikrovlákna
  • Napájecí adaptér
  • Napájecí kabel
  • Rychloupínací stojan
  • Stručný návod k použití
  • Pouzdro ROG
  • Samolepka ROG
  • Kabel USB 3.2
  • Kabel USB-C
  • Sada pro uchycení VESA
  • Záruční karta
Provozní teplota / vlhkost
  • Provozní teplota : 0~40
Certifikát
  • TÜV Bez blikání
  • TÜV Slabé modré světlo (hardwarové řešení)
  • VESA DisplayHDR 400 True Black
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • Kompatibilní s G-SYNC
  • FSC MIX
Záruka
  • 3 roky (včetně vypálení panelu)
Formát obrazovky: 16:9
Rozlišení displeje: 3840x2160 (4K UHD)
Povrchová úprava displeje: Matný
Doba odezvy (ms): do 0,5
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: DisplayPort
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: Jack 3,5 mm výstup