Textové stránky
cz
CZK
Zpět
ASROCK Vodní chladič Steel Legend Dark 360 LCD, 3x120mm, LGA1851, AM5, černá
Popis
Parametry
Hlídací pes
ASRock Steel Legend Dark 360 LCD
Vysoce výkonné AIO chlazení s 360mm radiátorem a integrovaným 3" LCD displejem pro monitoring systému nebo vlastní grafiku. Je osazeno prémiovými ventilátory s LCP lopatkami a průmyslovými kuličkovými ložisky pro maximální tlak a životnost. Kombinuje robustní konstrukci řady Steel Legend s tichým 3fázovým čerpadlem a plnou podporou nejnovějších socketů Intel i AMD.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 100.4 x 86 x 107.6 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 3000 RPM +/- 10% |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 397 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 28 mm |
| Rychlost | 0 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 4.16 mm H20 |
| Proud vzduchu | 76.7 CFM |
| Hluk | 38.3 dB(A) |
| Konektory | 4-pin + 3-pin ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Dual-ball Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Využití chladiče:
Na procesory
Typ chladiče:
Vodní
Napájecí konektor:
4pin
Velikost ventilátoru:
120x120
Aktuální cena produktu je4362Kč
s dph










