Textové stránky
cz
CZK
Zpět
ASROCK Vodní chladič Pro White 360 ARGB, 3x120mm, LGA1851, AM5, bílá
Popis
Parametry
Hlídací pes
ASROCK Pro White 360 ARGB
Vodní chladič ASRock Pro White 360 ARGB kombinuje elegantní design s vysokým výkonem a disponuje masivním 360mm radiátorem osazeným trojicí tichých ventilátorů s ARGB podsvícením. Jeho výbava dále zahrnuje otočný vršek pumpy, díky kterému lze logo nastavit do libovolné polohy, a kvalitní měděnou základnu pro maximální efektivitu přenosu tepla.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 71,3 x 84,1 x 53,9 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ne |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 119,6 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25,4 mm |
| Rychlost | 0-2100 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1,77 mm H20 |
| Proud vzduchu | 62,6 CFM |
| Hluk | 31 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Rifle Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Využití chladiče:
Na procesory
Typ chladiče:
Vodní
Barva podsvícení:
ARGB
Napájecí konektor:
4pin
Velikost ventilátoru:
120x120
Aktuální cena produktu je2252Kč
s dph





