Textové stránky
cz
CZK
Zpět
ASROCK Vodní chladič Pro White 240 ARGB, 2x120mm, LGA1851, AM5, bílá
Popis
Parametry
Hlídací pes
ASRock PRO White 240 ARGB
Výkonné All-in-One kapalinové chlazení v čistě bílém designu s 240mm radiátorem a výrazným ARGB podsvícením. Je vybaveno tichým 3fázovým motorem čerpadla, měděnou základnou pro maximální odvod tepla a ventilátory s technologií 0dB Silent Cooling. Díky odolným opleteným trubicím a široké kompatibilitě (včetně socketů LGA1851 a AM5) představuje ideální volbu pro moderní herní sestavy, kde se klade důraz na estetiku i efektivitu.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 71.3 x 84.1 x 53.9 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 277 x 119.2 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25.4 mm |
| Rychlost | 0 - 2100 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1.77 mm H20 |
| Proud vzduchu | 62.6 CFM |
| Hluk | 31 dB(A) |
| Konektory | 4-pin + 3-pin ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Rifle Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Využití chladiče:
Na procesory
Typ chladiče:
Vodní
Barva podsvícení:
ARGB
Napájecí konektor:
4pin
Velikost ventilátoru:
120x120
Aktuální cena produktu je2010Kč
s dph










