Textové stránky
cz
CZK
Zpět
ASROCK Vodní chladič Challenger Pure 360, 3x120mm, LGA1851, AM5, černá
Popis
Parametry
Hlídací pes
ASROCK Challenger Pure 360
Challenger Pure dává chlazení zcela nový rozměr díky své čisté a decentní estetice. Vyznačuje se nenápadným celočerným vodním blokem a ventilátory s optimalizovanou hlučností, čímž zajišťuje špičkový a spolehlivý chod bez zbytečného pozlátka. Je stvořen pro hráče, kteří před RGB efekty upřednostňují ryzí výkon a vytříbenou jednoduchost.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 85 x 84,1 x 53,5 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ne |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 119,6 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25,4 mm |
| Rychlost | 0-1800 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2,2 mm H20 |
| Proud vzduchu | 53,9 CFM |
| Hluk | 27 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Typ ložiska | Rifle Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Využití chladiče:
Na procesory
Typ chladiče:
Vodní
Barva podsvícení:
bez podsvícení
Napájecí konektor:
4pin
Velikost ventilátoru:
120x120
Aktuální cena produktu je2183Kč
s dph










