Textové stránky
cz
CZK
Zpět
ASROCK Vodní chladič Challenger 360 Digital, 3x120mm, ARGB, LGA1851, AM5, černá
Popis
Parametry
Hlídací pes
ASROCK Challenger White 360 Digital
Vodní chladič Challenger v sobě spojuje odvážný herní styl a špičkovou konstrukci. Je vybaven 3" digitálním displejem, dynamickým ARGB podsvícením a systémem ventilátorů vyladěným na výkon. Byl navržen tak, aby zajistil stabilní a spolehlivé chlazení pro každou herní sestavu.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 85 x 84,1 x 53,5 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ne |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 119,6 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25,4 mm |
| Rychlost | 0-2100 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1,77 mm H20 |
| Proud vzduchu | 62,6 CFM |
| Hluk | 31 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Rifle Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Využití chladiče:
Na procesory
Typ chladiče:
Vodní
Barva podsvícení:
ARGB
Napájecí konektor:
4pin
Velikost ventilátoru:
120x120
Aktuální cena produktu je2598Kč
s dph









