Textové stránky
cz
CZK
Zpět
ASROCK Vodní chladič Challenger 240 Digital, 2x120mm, ARGB, LGA1851, AM5, černá
Popis
Parametry
Hlídací pes
ASRock Challenger 240 Digital
Chladič Challenger AIO ztělesňuje nebojácný herní design v oblasti chlazení. Se 3" digitálním displejem, dynamickým ARGB podsvícením a systémem výkonnostně vyladěných ventilátorů je stvořeno k tomu, aby poskytovalo plynulé a spolehlivé chlazení pro každou herní sestavu.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 85 x 84.1 x 53.5 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 277 x 119.2 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25.4 mm |
| Rychlost | 0 - 2100 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1.77 mm H20 |
| Proud vzduchu | 62.6 CFM |
| Hluk | 31 dB(A) |
| Konektory | 4-pin + 3-pin ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Rifle Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Využití chladiče:
Na procesory
Typ chladiče:
Vodní
Barva podsvícení:
ARGB
Napájecí konektor:
4pin
Velikost ventilátoru:
120x120
Aktuální cena produktu je2252Kč
s dph










