Textové stránky
cz
CZK
Zpět
ASROCK LCD - 32" Gaming monitor PG32QFT, 2560 x 1440 QHD, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Popis
Parametry
Hlídací pes
ASRock PG32QFT
Zažijte novou úroveň hraní a produktivity s monitorem ASRock Phantom Gaming PG32QFT. Tento 32palcový velikán kombinuje špičkovou rychlost s precizním podáním barev, což z něj dělá ideální volbu pro náročné hráče i kreativní profesionály, kteří vyžadují velkou pracovní plochu.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 32" |
| Displej | IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 97% DCI-P3 / 151% sRGB |
| Jas | 400 cm/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT |
| Obnovovací frekvence | 180Hz |
| Spotřeba | 31 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x 3,5mm jack 2x2W reproduktory |
| Vlastnosti | HDR AMD FreeSync Flicker-Free Redukce modrého světla |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 100 mm |
| Nastavení náklonu | -5° až +20° |
| Nastavení natáčení | -20° až +20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 714 x 424 x 56 mm |
| Váha | 7.4 kg |
Formát obrazovky:
16:9
Rozlišení displeje:
2560x1440
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI
Rozhraní:
3.5mm Jack
Rozhraní:
DisplayPort
Výbava:
Reproduktory
Výbava:
VESA montáž
Výbava:
Nastavitelná výška
Výbava:
FreeSync
Výbava:
HDR
Výbava:
Výškově stavitelný
Výbava:
Redukce blikání (flicker-free)
Výbava:
Redukce modrého světla
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
3,5 mm Jack
Rozhraní vstup:
DP
Rozhraní vstup:
HDMI
Standardní záruka (roky):
3
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
32
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
1000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
7,4
Jas (cd/m2):
400
Aktuální cena produktu je8216Kč
s dph







