Textové stránky
cz
CZK
Zpět
ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Popis
Parametry
Hlídací pes
ASRock PG27QFW2A
Tento 27" monitor je naprostou špičkou pro kompetitivní hráče, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi rychlostí a kvalitou obrazu. Jeho hlavní zbraní je extrémní obnovovací frekvence 400 Hz v kombinaci s jemným QHD rozlišením (2560 x 1440). Díky panelu Fast IPS nabízí nejen bleskovou odezvu 1 ms (GtG), ale i skvělé barvy se 132% pokrytím sRGB. Unikátním prvkem je integrovaná Wi-Fi anténa v podstavci, která zlepšuje příjem signálu pro váš počítač.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 FHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 / 154% sRGB |
| Jas | 400 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT; 1ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 400Hz |
| Spotřeba | 72 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 FRL 1x DisplayPort 1.4 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-B 3.2 Gen 1 1x 3.5mm jack 2W x2 reproduktory |
| Vlastnosti | HDR400 AMD FreeSync Flicker-Free Redukce modrého světla WiFi anténa |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 100 mm |
| Naklonění | -5° ~ +20° |
| Otočení | -20° ~ +20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ne |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 614 x 366 x 72 mm |
| Váha | 5.45 kg |
Formát obrazovky:
16:9
Rozlišení displeje:
2560x1440
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI
Rozhraní:
3.5mm Jack
Rozhraní:
DisplayPort
Rozhraní:
USB 3.2 Gen 1
Výbava:
Reproduktory
Výbava:
VESA montáž
Výbava:
Nastavitelná výška
Výbava:
FreeSync
Výbava:
HDR
Výbava:
Výškově stavitelný
Výbava:
Redukce blikání (flicker-free)
Výbava:
Redukce modrého světla
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
DP
Rozhraní vstup:
HDMI
Rozhraní vstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
USB umístění:
Vzadu
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
3
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
400
Kontrast:1:
1000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
5,45
Jas (cd/m2):
400
Aktuální cena produktu je10268Kč
s dph





