ACER Projekční plátno M90-W01MG Projection Screen, 1960x1100, 90'' (16:9) Wall & Ceiling Gray Manual
Kód produktu255266
Part numberMC.JBG11.001
EAN produktu4712196127275
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
Acer M90-W01MG je nástěnné promítací plátno velikosti 90". Jedná se o plátno roletového typu, které se stahuje manuálním způsobem. Rozměry plochyčiní 1960 x 1100 mm při tloušťce 0,38 mm s poměrem stran 16:9.