Novinka
Kód produktu11295306
Part numberNX.JVNEC.001
EAN produktu4711474998422
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Swift Edge 16 AI (SFE16-I51-92L1)
Part Number: NX.JVNEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 386H
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: Glare
Režim obrazovky: WQXGA+
Technologie podsvícení: OLED
Dotykový displej: Ne
Rozlišení obrazovky: 2880 x 1800
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO Killer: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C™ port
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3,5 mm Jack port
Kensington lock slot: Ano
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
QHD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65Wh
Popis napájení
Bez Adaptéru – Použijte 100W USB Type-C AC Adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Elemental Blue
Rozměry: 357.55 (W) x 245.9 (D) x 12.95 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1.3 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 9
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2880x1800
Výbava: BlueTooth
Výbava: Touchpad
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Dedikovaná grafická karta
Výbava: Web kamera
Výbava: Wi-Fi
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Model grafické karty: Intel® Graphics
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: 3.5mm Jack