Novinka
Kód produktu11295322
Part numberNH.U3VEC.006
EAN produktu4711721054741
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I51-97NM)
Part Number: NH.U3VEC.006
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 386H
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5060
Paměť
Standardní paměť: 32GB (16+16)
Technologie paměti: DDR5 6400MHz Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 SSD)
RJ-45
3.5mm Jack
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Energie baterie: 92 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Specifikace: Abyssal Black Aluminium LCD + bottom cover
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Linux
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Výbava: Čtečka paměťových karet
Výbava: Touchpad
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5060
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: 3.5mm Jack