Novinka
Kód produktu11295440
Part numberNH.QZCEC.005
EAN produktu4711721044537
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-71-90DZ)
Part Number: NH.QZCEC.005
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 275HX
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Paměť
Standardní paměť: 64GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP4 + N (M.2 SSD)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
RJ-45
3.5mm Jack
microSD Card Reader
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Chazení: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Rozměry: 356,78 (W) x 275,5 (D) x 12 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2,3 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 9
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Linux
Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2560x1600
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Výbava: Čtečka paměťových karet
Výbava: Web kamera
Výbava: BlueTooth
Výbava: Wi-Fi
Výbava: Touchpad
Výbava: Numerická klávesnice
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070 Ti
Rozhraní: MicroSD
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack