ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7),N150,14"WUXGA,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
Kód produktu11294540
Part numberNX.J3UEC.001
EAN produktu4711474276025
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7)
PN: NX.J3UEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: processor N150
Rychlost procesoru: 3,6 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Lesklý
Dotykový displej: Ano
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: LPDDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe Gen3 NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Wifi 6 802.11AX: Ano
Bluetooth 5.1: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen 1 port
1x HDMI port
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53Wh
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Pure Silver
Rozměry: 319,8 (W) x 227,9 (D) x 22,3 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,54 kg
Řada procesorů: Intel® N100
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 1920x1200
Výbava: Dotykový displej
Výbava: BlueTooth
Výbava: Web kamera
Výbava: Wi-Fi
Výbava: Touchpad
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Model grafické karty: Intel® Graphics
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: 3.5mm Jack