ACER NTB Aspire 14 (A14-51M-33LA),Core 3 100U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray
Novinka
Kód produktu11295327
Part numberNX.KRWEC.00J
EAN produktu4711721049730
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Aspire 14 (A14-51M-33LA)
Part Number: NX.KRWEC.00J
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 3 processor 100U
Rychlost procesoru: 1,2 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5 Memory On Board
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11 a: Ano
Bluetooth v5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C
2x USB 3.2 Gen1
1x HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
FHD USB Camera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50Wh
Popis napájení
65W 3mm AC Adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Rozměry (ŠxHxV): 318.5 x 225.5 x 18.9 mm
Hmotnost (přibližná): 1,50 kg
Řada procesorů: Intel Core 3
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:9
Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
Výbava: Web kamera
Výbava: Touchpad
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: BlueTooth
Model grafické karty: Intel® Graphics
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack